Türkçe Blog

Türkçe Blog

Bu blogda ziyaretçilerimize, işlerine kısada olsa biraz ara verip, ilginç konuları, fikirleri ve gelişmeleri okumaları için zaman ayırmalarını tavsiye ediyoruz.

Tece'nin Blogunu takip etmeye devam edin ve okurken keyifini çıkarın!

Eyl24

YİTİK KENTİN YOLCUSU: POZNAN & VARŞOVA

Written by // Tayfur Coskunüzer Categories // Türkçe Blog

Avrupa kıtasının en hızlı büyüyen ülkesi olan Polonya, bir gezginin keşfetmesi gereken yerlerden biridir. İkinci Dünya Savaşı'nda Polonya, tarihinin en kötü günlerini gördü. Varşova neredeyse tamamen yok edildi. Ancak bugün, Varşova kenti, yeniden inşa sonrasında şan ve görkemiyle hala ayakta duruyor.

Tem20

SWISS KRONO KENARBANDI KOLLEKSİYONU

Categories // Türkçe Blog

SwissKrono'nun en önemli renkleri üretilerek Polonya'daki depomuzda stoklara eklendi. Renklerimiz SwissKrono'nun en güncel kolleksiyonundaki renklerle kusursuz bir şekilde örtüşmektedir.

Mevcut kalınlıklar 0.5 mm, 0.8 mm ve 22 mm genişlikte 2 mm'dir. İsteğe bağlı olarak diğer genişlikler de mevcuttur.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle veya Polonya'daki ofisimizle irtibata geçiniz. İletişim bilgileri aşağıda verilmektedir:

TECE DECOR
ul. Szkolna 11
Gadki, Poland
Tel: +48 575 088 187
Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web: http://www.tecedecor.pl

Tem20

DENEYİM HERŞEYDİR!

Categories // Türkçe Blog

Bize göre, müşterilerimize göre, kaliteyi önemseyen herkese göre, "deneyim" kendileri için en doğru ürünün hangisi olduğuna karar verme açısından en önemli yöndür; bu nedenle "deneyim herşeydir".  TECE'de, 30 yıllık deneyimimizin, işimize olan sevgi ve tutkumuzla birleştirilmesi, büyük başarılara imza atmamızı sağladı.

Tem20

YİTİK KENTİN YOLCUSU: DRESDEN

Written by // Tayfur Coskunüzer Categories // Türkçe Blog

Dresden, bir zamanlar Doğu ve Batı Almanya'nın birleşmesinden önce Doğu Almanya'nın bir parçası olan bir Alman kentidir. Bu şehir barışın değerini en çok bilen şehirdir; çünkü bu şehir insanlık tarihinin yine insanlar tarafından yapılan en kötü tahribatlarından birine tanık olmuştur. Neredeyse tamamen imha edilen Dresden, 2. Dünya Savaşı'ndan sonra yeniden inşa edilmiştir.

Haz07

KRONOSPAN KOLEKSİYONU ABS KENARBANDLARI

Categories // Türkçe Blog

Kenarbandlarının panellerle eşleştirilmesi TECE'deki en önemli çalışmadır. Bu amaçla, Kronospan'ın en önemli ve en yeni renklerinden oluşan yeni bir renk koleksiyonu hazırladık.

Kronospan'ın yanı sıra, Egger, Kastamonu, KronoSwiss, Arauco, Masisa, Tablemac ve benzeri birçok eşleşmemiz var.

Haz07

YİTİK KENTİN YOLCUSU: KÜBA

Written by // Tayfur Coskunüzer Categories // Türkçe Blog

Yitik Kentin Yolcusu serisinin bugünkü konusunda sizlerle dünyanın en ilginç ülkelerinden biri olan KÜBA ile ilgili resimlerimi ve düşüncelerimi paylaşacağım.

Seyahat birçok şey öğretir; dünyanın dört bir yanında gördüklerim beni demokratik ülkelerin dünyanın en ileri ve en mutlu ülkeleri olduğunu farkına varmamı sağladı.

May10

YİTİK KENTİN YOLCUSU: CINQUE TERRE

Written by // Tayfur Coskunüzer Categories // Türkçe Blog

Dünyada sınırsız sayıda muhteşem yerler var; bazıları insanlık tarafından biliniyor, bazıları ise hala keşfedilmeyi bekliyor.

Nis17

MÜKEMMEL YÜZEYİ İLE YENİ PARLAK KENARBANDLARIMIZ

Categories // Türkçe Blog

Ürünlerimizi ve servislerimizi sürekli olarak geliştirmek için çalışıyoruz.

Geliştirme bazen yeni bir ürün ile veya bazen menvcut bir ürünü geliştirmekle olur. Bu ay sizlere, büyük bir yatırımın ardından üretimini gerçekleştirdiğimiz ayna görünümlü yeni parlak kenarbandlarımızın haberini vermek istiyoruz.

Nis17

YİTİK KENTİN YOLCUSU: RIO DE JANEIRO

Categories // Türkçe Blog

Rio Brezilya'nın ve muhtemelen Dünya'nın en önemli şehirlerinden birisi. Rio şehrini bilmeyen, duymayan yoktur diye düşünüyorum. En azından, Rio Karnavalı dünyada herkes tarafından biliniyor.

Mar23

GÜVENİLİR BİR KENARBANDI TEDARİKÇİSİ SEÇME ZAMANI

Categories // Türkçe Blog

Tece olarak, son 30 yıldır, tek işimiz üstün kaliteli kenarbandlarının üretimi ve tedariği oldu. Ve bizim için, sonuç ne olursa olsun, en önemlisi güvenilir bir tedarikçi olmak ve müşterilerimizi memnun etmekti.

Mar23

YİTİK KENTİN YOLCUSU: BOLOGNA

Written by // Tayfur Coskunüzer Categories // Türkçe Blog

İtalya en favori yerlerim arasında her zaman en üst sıralardadır.  Bunun nedeni muazzam bir tarihe ve kültüre sahip olmasından kaynaklanıyor olabilir.

Şub09

FUARLAR YILI: ABD'DEN ÇİN'E, POLONYA'DAN HİNDİSTAN'A

Categories // Türkçe Blog

2016 yılında Tece dünyanın farklı noktalarında 18 uluslararası fuara gururla katılım sağladı.

Şub09

YİTİK KENTİN YOLCUSU: BERLİN GECELERİ

Written by // Tayfur Coskunüzer Categories // Türkçe Blog

Berlin, Almanya'nın başkenti, tüm ihtişam ve geçmişi ile ayakta duruyor. Berlin bugüne kadar yaşanmış, tarihin en yıkıcı savaşına şahitlik yapmış, dünyanın en önemli şehirlerinden birisidir.

Şub09

PROFİL KAPLAMA MALZEMESİ PVC / ABS

Categories // Türkçe Blog

Mobilya yeni trendler üzerine kuruludur. 2010 yılından önce , eğri kenarlı mobilyalar son derece gündemde olan bir trend idi. Günümüzde ise, dünya genelinde düz ve keskin görünümlü kenarların gün yüzüne çıktığını görüyoruz.

Oca04

MUTLU YILLAR 2017

Categories // Türkçe Blog

MUTLU YILLAR 2017

Tece ailesi olarak, yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Yeni yılın size ve sevdiklerinize en başta barış, sevgi, huzur, refah ve mutluluk getirmesini diliyoruz.

2016 yılında, dünyanın genelinde bir çok tuhaf olaylar gelişti. Ortadoğudaki sefalet ve çatışma ortamı ne yazıkki halen devam etmektedir.  Bölgedeki radikal gruplar, 2016'da çok fazla sorun çıkardı ve masum hayatların yok olmasına neden oldu.

[12 3 4 5  >>  

Tece Twitter