04
Mart
2015

SINIRSIZ RENKLER + SINIRSIZ DEKORLAR

SINIRSIZ RENKLER + SINIRSIZ DEKORLAR

Müşterilerimizin bizlere, "beyazın şu tonu, veya ahşap desenin şu dekoru var mı?" diye sormalarına gerek yoktur. Cevabımız açık ve nettir: "Hepsi mevcut". Müşterilerimizden gelen numuneler doğrultusunda istenilen renk veya dekoru kusursuz olarak üretebiliyoruz.

PVC ve Melamin ekspres koleksiyonumuzda 300 ayrı renk ve desen farklı kalınlık ve genişliklerde stoklarımızda hazır bulunmaktadır. Bununla birlikte,  sistemimizde müşterilerimizin taleplerine göre özel olarak üretmiş olduğumuz binlerce renk ve desen mevcuttur. Bu renk ve desenlerin her biri müşterilerimize özeldir.

Ayrıca, "farklı genişliklerin bulunup bulunmadığı" sorusu Tece için uygun bir soru değildir. 16mm ile 610mm arasında herhangi bir genişliğe sahip kenar bandını üretebiliyoruz. Bunun nedeni tüm ürünlerimizin "Jumbo" denilen büyük bobinler olarak yapılması ve istenilen genişliklere göre dilimlenebilmesi.

Müşterilerimizin siparişleri zaman zaman karışık olabilir; ancak, silindir bankamız ve renk uzmanlarımız sayesinde genişlik ve renk seçeneklerinde onlar için çözüm sunuyoruz. Sınırsız renk ve dekorlara ilave olarak, PVC ve Melaminde farklı zemin yapılarınıda üretebiliyoruz.

Ayrıca, çok kısa bir zaman içinde yeni yatırımını yapmış olduğumuz  laboratuar ekstrüzyonumuz, müşterilerimizin numune ve renk çalışmalarını daha iyi yapmamız konusunda bizlere yardımcı olacak ve daha iyi ve hızlı bir hizmet vermemizi sağlayacak.

Sizler için daha neler yapabileceğimizi görmeniz için bizimle temasa geçiniz!

  • Tags: edgebander, furniture, PVC, quality

Categories: Türkçe Blog

Leave a comment

You are commenting as guest.

Tece Twitter