09
Mart
2015

SUNTA PANELLER İÇİN YUMUŞAK YAPILI MELAMIN KENAR BANDI

SUNTA PANELLER İÇİN YUMUŞAK YAPILI MELAMIN KENAR BANDI

Melamin kenar bandlarının halen gündemde kalabilmesinin en önemli nedenlerinden biri yumuşak yapılı uygulamalardır. Melamin kenar bandları esneklik ve dayanaklılık özellikleriyle ideal bir malzemedir.

Tece, yumuşak yapılı uygulumaları için daima 0,31mm kalınlığında olan melamin kenar bandlarını önermektedir. Yumuşak yapılı tüm uygulamalar, MDF paneller üzerine uygulanmıştır.

Ancak, üretim maliyetlerini düşürmek için bir çok kişi zaman zaman sunta panelden (yonga panel), düşük kaliteli sunta panellere geçiş yapmaktadır.

0,31mm kalınlığında olan ürünümüz MDF panellerde kusursuz bir şekilde çalışmakta, ancak düşük kaliteli suntalarda kullanıldığında sunta parçacıkları bu kalınkta kendini belli edebilmektedir. Bizler, bu parçacıkların kenar bandı yüzeyinde oluşturduğu etkiye telgraf etkisi olarak adlandırıyoruz. Bu sorunun çözülebilmesi için farklı bir kalınlıkta olan melamin kenar bandını ürün yelpazemize dahil ettik; 0,34mm (190 gr/m2)

Bu yeni ürünümüz ile, kullanmış olduğunuz suntanın kalitesi artık bir önem arz etmeyecek, tüm parçacıklar melamin kenar bandımız ile kusursuz olarak kaplanacaktır.

Detaylı bilgi için, veya numune talebiniz için, lütfen bizimle irtibata geçiniz!

  • Tags: chipboard, furniture, quality

Categories: Türkçe Blog

Leave a comment

You are commenting as guest.

Tece Twitter