04
Mart
2015

YİTİK KENTİN YOLCUSU: MASAI MARA

YİTİK KENTİN YOLCUSU: MASAI MARA

Küçük uçağımızın penceresinden aşağıya doğru baktığımda,  uçağın sesinden rahatsız  olan binlerce hayvanın koşuşturmaya başladıklarını gördüm. Sanki bir tören için organize oluyorlarmışcasına yaptıkları kaçış yıkarıdan harika görünüyordu. Bu harika görüntü, Kenya, Masai Mara'daki açılışımız oldu.

Masai Mara'da daha önce hiç görmediklerimi gördüm. Afrika'nın en güzel yeşil alanları ve ormanları gerçeken sıradışıydı. En heyecan verici tarafı ise vahşi hayvanları kendi doğalarında serbest olarak görmekti.

Bu galeride yakınlaştırma ve sabitleme teknolojisi ile çekmiş olduğum bir çok vahşi doğa fotoğrafına şahit olacaksınız.

Ve şimdi sizleri bu fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum!

Keyifli seyirler ve ASANTE SANA (Masai Mara bölgesinde; Teşekkürler)

  • Tags: travel, world

Author; Tayfur COSKUNÜZER Categories: Türkçe Blog

About the Author

Tayfur COSKUNÜZER

Tayfur COSKUNÜZER

Tayfur Coşkunüzer Tece Dekor'un yönetim kurulu başkanıdır. TECE'nin yönünü ve stratejilerini belirler.Tayfur Coşkunüzer 8 yıl içinde TECE'yi sadece tutkallama işlemi yapılan 100 m2'lik bir dükkandan, melamin kenar bandının tüm aşamalarıyla üretildiği 20.000 m2'lik  bir fabrikaya dönüştüren bir vizyonerdir.

Vakit buldukça yurt dışına bir çok yere gezi düzenler ve gittiği yerleri fotoğraflamaktan büyük keyif alır. Yayınlanan 2 adet fotoğraf albümü bulunmaktadır. "Masai Mara" ve "Isıgın Izleri". Detaylı bilgi için kişisel web sayfasını ziyaret edebilirsiniz...

Leave a comment

You are commenting as guest.

Tece Twitter