Whatsapp
FABRİKA TURU
Kalite, ancak kaliteli bir yerde üretilir.
Son 35 yılda, Bursa'daki küçük bir atölyeden 30.000 m2'lik üretim alanına ulaştık; neredeyse sıfırdan başlayan TECE, bugün yaklaşık 300 kişiyi istihdam etmekte ve dünya çapında 90 ülkeye ihracat yapmaktadır.
'Eğer bir şeyi hayal edebilirsek; yapabileceğimiz anlamına gelir. Tece olarak hayalimiz, amacımız ve hedefimiz her zaman kaliteli ürünleri kusursuz detaylarla üretmek olmuştur; bu gerçek, bugün müşterilerimize, çalışanlarımıza ve dünyanın her yerindeki tüm paydaşlarımıza olan bağlılığımızla görülebilir ve gözlemlenebilir.'
Ofis Fotoğrafları
TECE olarak kaliteli ürünleri ancak doğru insan, doğru ekipman ve doğru hammadde ile üretebileceğimizi biliyoruz. Bu amaçla binalarımıza ve üretim ekipmanlarımıza yatırımlar yapıyoruz.
Üretim Fotoğrafları
Tüm filtrasyon sistemleri kurularak, üretim tesisimizden insana ve çevreye zarar verebilecek herhangi bir gaz veya tehlikeli madde çıkışı olmamasına özen gösteriyoruz.
Ar-Ge Departmanı
Araştırma ve geliştirme şirketimizin çekirdeğidir. Ürünlerimizi, süreçlerimizi geliştirmek istiyoruz ve bu amaç için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Gelin ve Ar-Ge Merkezimizi kendiniz görün!
Tece Art Gallery
Sayın Tayfur Coşkunüzer, sevdiği eserleri her an görebilme arzusu ile yeni yönetim binası içinde 3 ayrı bölümden oluşan ve toplamda 800 m2'lik kendi sanat galerisini "Tece Art Gallery" oluşturdu. Gelen konuklarına ve galerisini gezmeye gelen sanatseverlere bu değerli eserleri göstermek, bir koleksiyoner olarak onu daha da mutlu etti.
TECE sizin için ne yapabilir?
  • Dünyadaki en geniş kenar bandı yelpazemizle size yardımcı olabiliriz.
  • 35 yıllık tecrübemizle size yardımcı olabiliriz. Sadece ürün satmıyoruz, aynı zamanda müşterimizi doğru şekilde yönlendirmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz.
  • Kenar bantlarını mümkün olan en iyi kalite ve optimum fiyatlarla tedarik edebiliriz.
  • Farklı stratejiler, renk zincirleri, ürün numuneleri ve daha fazlası ile kenar bantlamada pazar payınızı artırmanıza yardımcı olabiliriz.
  • Dünyada yüzlerce kenar bandı üreticisi var, neden farklı olduğumuzu, size neden daha iyi yardımcı olabileceğimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
TECE sizin için ne yapamaz?
  • Biz sadece müşterilerimizle uzun vadeli ortak olmayı tercih ediyoruz. Yukarıdaki gibi, bizimle 10 yılı aşkın süredir çalışan birçok müşterimiz var.
  • Ucuz kaliteli ürün üretemiyoruz. Standart kalite prosedürünü yürürlükten kaldıramayız.
  • Paydaşlarımızı kandıramayız. Sadece fair play ile iş yapabiliriz. Bizim için güven oluşturmak, 10 konteyner dolusu kenar bandı satmaktan çok daha önemlidir.
   
TECE Dekor A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close