Necdet Coşkunüzer İlköğretim Okulu

Yapımını tamamladığımız Necdet Coşkunüzer İlköğretim Okulu 27 Nisan 2012 tarihinde büyük bir törenle hizmete açıldı.

Necdet Coskunuzer Ilkogretim Okulu

Açılış töreni, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin , Bursa Valisi Şahabettin Harput, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, birçok siyasetçi, işadamı ve bürokratın katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Açılış töreninde konuşan Tece Dekor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tayfur Coşkunüzer şunları ifade etmiştir: 

"Eğitim kuşku götürmez bir şekilde bilgiyi kavrama ve gelişme sürecidir, bu sürecin sonunda mutlak üstünlük vardır, bu bakımdan eğitimli ve bilgili toplumlar eğitimsiz toplumlara açık ara üstünlük sağlamaktadırlar.

Dünyanın gelişimine ayak uydurmak ve gelişmiş toplumların eğitim düzeyine ulaşmak bizim ülke olarak en temel sorunumuzdur. Biz de bu sorunun giderilmesinde bu okulu yaparak memleketimize ve ülkemize kumsalda bir kum tanesi misali katkı sağlayabildiysek ne mutlu bize.

Rahmetli babamın adına inşa edilen bu okulda, dünya ölçeğinde donanımlı, ülkeye ve millete faydalı nesiller yetişmesi bizim en büyük temennimizdir. Hayırlı uğurlu olmasını canı gönülden dilerim.

Necdet Coşkunüzer’in eğitim sevdasının ve istikbale ilişkin hayallerinin burada hayata geçirilmesi bizi sonsuz derecede mutlu etmektedir."

Bu önemli günde değerli vakitlerini ayırarak yanımızda bulunan herkese teşekkür ediyoruz.

Tece Twitter