TECE POLONYA ZİYARETİMİZ

Visit to TECE Poland

Polonya'daki depo ve ofisimizin hizmete girmesinin üzerinden bir kaç ay geçti. Yönetimimizin yoğun programından dolayı henüz ziyaret gerçekleştirememiştik. Temmuz ayının ortasında Yönetim Kurulu Başkanımız ile birlikte nihayet Polonya'daki merkezimize  resmi ziyaretimizi organize edebildik.

TECE FITECMA FUARINDA

fitecma2017

Önceki yıllarda olduğu gibi fuara yine Arjantin distribütörümüz ile katıldık.

Ürünlerimiz pazarda iyi derecede biliniyor ve tercih ediliyor. Kenarbandları konusunda her türlü talebe cevap verebiliyor olmak, bizi burada birçok mobilya üreticisinin tercihi haline getiriyor.

YENİ KURUMSAL VİDEOMUZ

Vimeo Link

Tece dünyasını keşfedin, kenarbandları dünyasını 3 dakikalık video ile yeniden keşfedin!

Firmamızın değerlerini, üretimimizi ve çok daha fazlasını gösteren yeni kurumsal videomuz izlemeye değer.

Video için tıklayınız.

YENİ DEPOMUZ POLONYA'DA

1987 yılında küçük bir atölye ile kurulan Tece, kenarbandı üretiminde dünyanın en önemli oyuncularından biri olma amacına yönelik hamle ve yatırımlarını sürekli olarak hayata geçiriyor. Bir çok ülkede geniş bir bayi ağı bulunan şirket, Avrupa'da daha hızlı ve etkili hizmet sunabilmek amacıyla kendi öz sermayesiyle yurt dışındaki ilk oluşumunu tamamlamış bulunmaktadır.

TECE LIGNA 2017 FUARINDA

2015 yılındaki gibi Ligna fuarına katıldık. Ligna dünyanın en önemli ağaç işleme makineleri fuarı. Fuarda, IMA ve Homag gibi sektörün önde gelen firmaları tam otomotik ve robotik sistemler ile çalışan makine parkurlarını ön planda tuttular.

KATALOĞUMUZ GÜNCELLENDİ!

Catalog Intro

Portföyümüze sürekli olarak yeni ürünler ekliyoruz. Bir önceki kataloğumuz 2015 senesinde yayınlanmıştı. Sadece 2 yıl geçmiş olmasına rağmen, yeni ürünlerimiz ve firmamızdaki yeni gelişmeler nedeniyle mevcut kataloğumuza 12 yeni sayfa ilave etme gereği oluştu.

Diğer Makaleler...

Tece Twitter

Contact Tece

Just send us a message; we will get back to you!