Tece Furnica 2017 Fuarında

Furnica_Entry_Tece.jpg

Poznan'da düzenlenen Furnica Fuarına son bir kaç yıldır katılıyoruz. Bu yıl katılım biraz daha farklı olarak gerçekleşti çünkü bu kez Poznan kentinde bulunan ekibimiz ile birlikte katıldık.

Fuar süresince, Polonya'nın her yerinden gelen ziyaretçilerimizi ağırladık. Kronospan, Swiss Krono ve Egger kolleksiyonlarından oluşan renklerimizi sergiledik. Standımızı ziyaret eden tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Furnica Fuarına Çok Özel Bir Projeye Destek Olduk

12-15 Eylül tarihleri arasında, Poznan'da DREMA 2017 adı altında Uluslararası Ahşap & Mobilya Makinaları ve Aletleri Fuarı düzenlendi. Poznan'daki bu uluslararası fuarı ziyaret eden misafirler "Poznan Life Sciences" Üniversitesi, Ağaç Teknolojileri Fakültesi tarafından, çocuklar ve yaşlılar için düzenlenen "Yaşayan Mobilya Fabrikası" etkinliğine tanıklık ettiler. Faaliyetin amacı, mobilya üretiminin inşası ve teknolojisine modern çözümler sunarak, yardıma muhtaç çocuklar ve yaşlılar için hayır desteği sağlamaktı. Mobilya Tasarımı Bölümü öğrencileri, Dr.Eng. Krzysztof Wiaderek yönetiminde, çocuklar ve yaşlılar için mobilya tasarladılar, tasarım ve üretim teknolojilerini geliştirerek yaratıcılık örnekleri sergilediler. 27 WTD öğrencisinden oluşan bir grup, Letonya, Estonya, Almanya, ve Norveç'li olmak üzere 14 yabancı öğrenciden oluşan başka bir grubun desteği ile BaltSe@nioR projesi için mobilya üretim etkinliğine katıldı. Öğrencilerin sürekli çalışmaları ve taahhüdü sayesinde, 4 fuar günü boyunca 50'den fazla mobilyanın imalatı tamamlanmış ve üretim planı %100 başarı ile uygulanmış oldu. Etkinlik; yatağıda bulunan bir karyola, masa, dolap ve gardırop dahil olmak üzere 10 adet çocuk mobilya seti üretti. Etkinlik aynı zamanda yaşlılar için elektrikli ve eğim ayarlayıcısı bulunan 5 yatak, 5 gece dolabı ve yaşlılar için çözümler içeren iki adet dolaptan oluşan mobilyalarıda üretti. Mobilyalar, Poznan'daki Caritas Başpiskoposuna ve ardından seçilen iki ayrı çocuk evine ve bir yaşlı evine teslim edildi.

Bu etkinlikte özellikle dikkat çekici olan, BaltSe@nioR projesinin hayata geçirilmesiyle Canlı Mobilya Endüstrisinin Polonya Kalkınma Bakanlığı himayesinde yapıldığı gerçeğidir.

Proje Ortakları: Barneo, Becker, BizeA, BLUM, FDM, Felder, Festool, GTV, ID-lifting, IMOS, InfoTEC CNC, Jowat, Kronospan, Leitz, Maggi Polska, Meblopol, Nestro, Opakomat, Rehau, SCM Group, Poland, Plywood Eko, Steblo, Stürmer Machines, Tece Decor, Vernici.

Tece Twitter

Tece Dekor A.S.

COMPLETE SOLUTION Whether you need PVC, 3D, 2in1, metal, melamine, veneer, or even screw covers Tece is your one s… https://t.co/CnJevdge7W