• HERKES İÇİN ÇÖZÜM ORTAĞI

  Aradığınız ister PVC, 3D, 2'si bir arada kenar bandları olsun ister alüminyum, melamin, ahşap, ve hatta vida tapaları, Tece tüm bu ürünleri bulabileceğiniz bir durak yeridir.

  Ve evet, bizler tüm bu ürünleri ve fazlasını üretiyoruz...

 • TUTKALLI KENAR BANDLARI

  Tüm kenar bandlarımızı tutkallı olarakta üretebilme kabiliyetimiz şirketimizi daha etkili kılmakta ve distribütörlerimiz için bizi çok daha iyi bir ortak haline getirmekte. Melamin, PVC, veya ahşap kenar bandlarımızı tutkallı olarak temin edebilirsiniz.

 • Sitemize Hoş Geldiniz

  Yenilenen ürün ve aktivitelerimiz ile ilgili olarak Müşterilerimizi bilgilendirmek için sayfalarımızı sürekli güncelliyoruz.

  Sitemizi gezerek tadını çıkarın!

 • KALİTE DETAYLARDA

  Kalitemiz kenar bandımızdaki detaylarda görülebilir. Kaliteyi sadece bir bütün olarak dikkate almıyoruz, hammaddesinden, paketlemesine ve tüm yönleri ile ayrı ayrı ele alıyoruz. Tece için kalite en alttan en üste kadar komple bir sistemdir.

 • 2'Sİ BİR ARADA AKRİLİK KENAR BANDLARI

  Tece'nin yeni ürünlerinden 2'si bir arada mobilyalarınıza değer katacak.2'si bir arada kenar bandlarımız ile mobilyalarınıza yeni bir görünüm ve yeni bir still elde etmek mümkün.

Tece FIMMA 2015

fimma-2015

Bir öncekinde olduğu gibi, Tece, 16-20 Mart tarihleri arasında Brezilya'nın Bento Gonçalves kentinde düzenlenen FIMMA 2015 fuarına katıldı...

Tece bu fuara üçüncü kez katılmış oldu. Ekonomik ve siyasi konular ziyaretçi sayısını olumsuz yönde etkiledi. Fuarda yeni ürünlerimiz olan PMMA üç boyutlu kenarbandlarımız ve özel efektli kenarbandlarımız tanıtıldı.  

Standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

tchayat'tan Başlıklar

Tece Twitter

Contact Tece

Just send us a message; we will get back to you!