Whatsapp
TECE KÜLTÜRÜ
İnandığımız değerlere göre hareket ederiz...
Her şirket için varlığını belirleyen ve temelini oluşturan davranış yönergeleri çok önemlidir. Bu yönergeler kurum kültürünün özünü oluşturur. İş gücümüz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve işlerimizi yürütürken ilişkide bulunduğumuz tüm paydaşlarımıza karşı sorumluluk bilinciyle davranmaktayız.
"Şirketimizin kalitesi Tece ekibinin kalitesine bağlıdır. Ekip üyelerinin kalitesi, yetkinlik ve tecrübelerini en iyi şekilde ortaya çıkarmak ve geliştirmek için verilen fırsatlarla sağlanır. Tece'de, başarılar takdir edilir, dayanışma ruhuyla hareket edilir.”

İnsanlar yaşamlarının büyük bölümünü işyerlerinde geçirmektedir. Çalışanlarımızın Tece'de bulunduğu zamanları güvenli ve verimli hale getirmeyi çok önemsiyoruz. Ürün kalitesinin ekibimizin motivasyonuna bağlı olduğunu düşünüyoruz.

Daha iyi işler ve ürünlerin ancak mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamında üretileceğinin farkında olarak, Tece’de bunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Kurum kültürünü oluşturmanın ilk şartı liderin buna uygun davranmasıdır. Nasıl olmasını hayal ediyorsa öyle davrandığı için, bugün oluşan kurum kültürümüzde Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Tayfur Coşkunüzer’in etkisi çok büyüktür.
 • Nezaket ve sempati
  İşyerinde hem birbirimizle hem de diğer paydaşlarımızla olan ilişkilerimizde nezaketi/sempatiyi teşvik ederiz. Bunun işyerine huzur ve sükûnet getirdiğini düşünürüz.
  Nezaket ve sempati
 • Önceliğimiz sağlık
  Önceliğimiz sağlık
  Üretim işletmesi olduğumuz için kimyasallar ve katkı maddeleriyle çalışmalar yapıyoruz. Çalışanlarımızın hayatı ve sağlığı bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, malzeme maliyetimizde çok tasarruf ettirecek olsa dahi, Tece'de zararlı maddelerin (DOP yağı vb.) kullanılması, kesinlikle yasaktır. Kimyasallar veya katkı maddeleri ile uğraşırken koruyucu kullanmak da zorunludur. Zararlı katkı maddeleri içeren daha ucuz malzemeler, onları üreten insanlara zarar vermektedir. Müşterilerimizin de ürün tercihi yaparken bu farkındalığa sahip olması gerektiğine inanıyoruz.
 • Dürüstlük
  Müşterilerimize, şirketimize, tedarikçilerimize ve ürünümüzü mobilyalarında gören son kullanıcıya karşı, dürüstlük ilkemizden taviz vermeden çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.
  Dürüstlük
 • Farklı fikirler
  Farklı fikirler
  Fikirlerini açıkça söyleyen, aynı zamanda konuşmaktan çok dinleyen ve kendinden farklı görüşleri anlamak için gerçek bir çaba harcayan, çalışkan, objektif ve titiz insanlarla iş birliği yapmaktan keyif alırız.
Müşteri Saygısını Kazanmak
Müşterilerimize mümkün olan en iyi ürünü tedarik etmek için varız. Sattığımız ürünler, tedarikçilerimizden beklediğimizle aynı olmalıdır. Kendi kısa vadeli çıkarlarımızı gözetmeksizin, müşterilerimizin mutlu olması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bu anlayışın, Tece'ye uzun vadede sahip olunabilecek en büyük değer olan saygı kazandırdığına inanıyoruz.

Müşterilerimizin bizden istediği, en düşük fiyata en kaliteli ürünler ise maalesef ikisini birden sağlayamayacağız. Müşteri sadece ucuz bir fiyat istiyorsa, doğru seçim olmayacağız. Ancak müşteri uygun fiyata mükemmel bir ürün istiyorsa doğru adres Tece'dir. Kalite ve fiyat arasındaki bağlantı bizim için çok önemlidir. Fiyat teklifimiz nettir. Ancak son söz her zaman müşterilerimize aittir.

Müşterilerimizin kendi bölgelerindeki veya ülkelerindeki rakiplerine karşı, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle öne geçebilecekleri ortaklıkların gelişebileceği bir atmosfer yaratmaya çalışıyoruz.
TECE Dekor A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close