Whatsapp
Kurumsal
Tüm iş gücümüzle sadece kenar bandı üretiyoruz. Kenar bandı bizim tutkumuz; bu bizim hayatımızdır...
Tece, mobilya kenar bandı üreticisidir. Ürün portföyümüzde ABS, PVC, 3D, metal, melamin ve ahşap kenar bantları bulunmaktadır. Tüm bu ürünleri tek çatı altında üretebilmemiz bizi rakiplerimizden farklı kılıyor. Yaptığımız işe tutkuyla bağlıyız ve müşterilerimize en iyisini sunmaya çalışıyoruz.
Tutku
Kenar bandı üretmek ve satmak bizim için sadece bir iş değil, aynı zamanda bir tutkudur. Son 35 yıldır, üstün kaliteli ürünler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için durmadan ve tutkuyla çalışıyoruz. Türkiye merkezliyiz ve büyük bir uluslararası pazara sahibiz. Bu uluslararası pazara yüksek kalitede kenar bandı üretiyoruz. Çeyrek asırdan fazla bir süredir müşterilerimizle güven inşa ettik ve onları asla yüzüstü bırakmadık.
Misyonumuz her zaman 'müşterilerimize en kaliteli kenar bandı ürünlerini sunmak' olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Operasyonlarımız sırasında bağlı kaldığımız basit ilkelerimiz var. Bir numaralı önceliğimiz, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek kaliteli ürünler üretmek için yüksek düzeyde uzmanlığı yaratıcı bir şekilde kullanmaktır.
  • Misyonumuz
    Piyasadaki en kaliteli kenar bantlarını üretmek, müşterilerimizin taleplerini karşılamak ve müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak almak.
    Misyonumuz
  • Vizyonumuz
    Vizyonumuz
    Dünya çapında uluslararası bir marka haline gelmek ve Tece ürünlerini tüm dünyaya ihraç etmek.
Sık Sorulan Sorular
TECE ürünleri için nasıl bir garanti verir?
Ürünümüzün kalitesinin arkasındayız. Müşterilerimiz ürünlerimizi satın alırken, kaliteli olduğunu, bunun için uzman bir çaba sarf edildiğini bilmelidir. Herhangi bir sorun olması durumunda yardımcı olmak ve sorunları çözmek için ürünlerimizin arkasındayız.

Kenar bantlarımızın raf ömrü üretim tarihinden itibaren 1 yıl ile 2 yıl arasındadır. Bu süre ürün yelpazesine bağlıdır; tutkallı ürünler, üretim tarihinden itibaren 12 ay içinde tüketilmelidir; geri kalanı 2 yıl içinde tüketilebilir. Ürünümüz bu süre için garantilidir.
Bu geniş ürün yelpazesinin üreticisi Tece mi?
Evet. Tece, dünyanın en geniş kenar bandı ürün yelpazesine sahiptir. Tece sadece kendi çatısı altında ürettiği kenar bantlarını satmaktadır. Ek olarak, sıcakta eriyen yapıştırıcı, kenar düzeltici, vida kapakları ve diğer aletlerin tedariği için diğer şirketlerle iş birliği yapıyoruz.
Tece'nin dünya çapındaki cirosu nedir?

Tece şahıs şirketi olduğu için sitemizde Tece cirosunun verilmesi uygun değildir. Ancak aşağıda üretim kapasitemizi görebilir ve toplam satışlarımızı öğrenebilirsiniz.

ReferansSatılan metre
Her saniye18 mt
Her Dakika1,080 mt
Her Saat64,800 mt
Her Gün1,555,200 mt
Her Hafta10,886,400 mt
Her Ay46,811,520 mt
Her Sene561,738,240 mt

Yukarıdaki hesaplama Tece'nin ortalama satışları baz alınarak yapılmıştır. 0.8mm PVC kalınlığı ve 20mm genişliği referans alınır.

 
Tece ürünlerini nereden alabilirim?
Bir distribütör veya toplu alıcı iseniz, numune ve fiyat gönderebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bir marangozsanız veya az miktarda alıcıysanız, Tece ürünleri dünya çapında 90'dan fazla ülkede mevcuttur. Ürünlerimizi nereden satın alabileceğinizle ilgili bilgi verebilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Mevcut olduğumuz yerleri bu haritada görebilirsiniz.
Tece’nin çevre politikası nedir?
Gelecek nesillere sağlıklı, temiz bir dünya bırakmak istiyoruz. Bu amaçla çok yatırım yapıyoruz.
Dünyayı kirletmemek ve paydaşlarımız için iyi bir çevre yaratmak en önemli önceliklerimizdir. Çoğu durumda, bu bize ek bir maliyettir, ancak ürünlerimizi hiçbir canlıya zarar vermeden üretmek, fazladan bir yüzde kazanmaktan çok daha değerlidir.
Sloganımız basitçe 'parayı her zaman kazanabiliriz; çevre bir kere kaybedilince kazanılamaz'. Ayrıca Tece, Türkiye'nin en gelişmiş sanayi bölgelerinden birinde bulunuyor ve Çevre Kurumu tarafından denetleniyoruz.
Tece’nin çalışma saatleri nasıldır?
Üretimimiz 7/24 çalışmaktadır. Şirketimiz Pazartesi'den Cuma'ya 08:30 - 18:30 saatleri arasında açıktır. Mesai saatleri dışında arasanız dahi, bir ekip üyemiz size mutlaka yardımcı olmaya çalışacaktır.

TECE YILIN SADECE BİRKAÇ GÜNÜ ÜRETİMİ DURDURUR.
Sadece TECE aletlerini nasıl satın alabilirmiyim?
Sadece TECE aletlerini nasıl satın alabilirmiyim?
TECE Dekor A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close