Whatsapp
3in1 PMMA Kenar Bandı

Kenar bandı, mobilya üretiminin vazgeçilmez bir parçası olarak algılanmaktadır. Tasarımcılar genellikle panel renkleri, kulp tasarımları ile oynarlar. Yine de muhtemelen konseptlerini kökten değiştirecek özel bir kenar bandı eklemeyi düşünmüyorlar. PMMA veya PVC reçinelerle yapılan 3'ü 1 arada kenar bandımız, tasarımcıların tam olarak kullanabileceği ürün olabilir.

Kenar bandı 3 farklı renk ya da desenden oluşabileceği için bu ürüne 3'ü 1 arada diyoruz. Sadece iki renkli ürün uygulasak da 3 renkte de uygulamamız mümkün.

3'ü 1 Arada Mermer Tasarım

Otellerde veya hava alanlarında, bir figür veya tasarım oluşturmak için açık renkli bir mermerin koyu renkli bir mermerle kaplandığı konseptlerle sıklıkla karşılaşıyoruz. Birkaç yıldan beri mermer renkleri ile birçok yeni tasarım olmuştur. 3'ü 1 arada ürünümüz ile mobilya üreticisi yanlarda aynı renkte, ortada ise farklı bir mermer rengine sahip olabiliyor.

 

3'ü 1 Arada Metalik Tasarım

Son 5 yılda metalik renklerde 2'si 1 arada çok görüldü. Şimdi aynı ürünü 3'ü 1 arada sunuyoruz. 3'ü 1 arada ile nihai ürün farklı bir duyguya sahip olabilir.

 

3'ü 1 Arada Ahşap Tasarım

Kenar bandını herhangi bir yonga levha üreticisinin (Kronospan, Kastamonu, Unilin veya daha fazlası) levhalarıyla eşleştirebiliyoruz. 3'ü 1 arada ahşap renklerde, merkezi özel bir renge sahip olup, ürünü estetik ve zarif kılmaktadır.

 

Crosswood Efektli 3'ü 1 Arada Kenar Bantlama

Antrasit renginde bir mutfak düşünün, biraz ahşap mutfağı çok ama çok şık gösterecektir. Çapraz ahşap efektli 3'ü 1 arada kenar bandı bunu mümkün kılar.

 

MOBİLYA TASARIMINDA SON OLASILIKLAR

TECE'de doğru ürünleri üretmek ve geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz. TECE' yi en iyi şekilde kullanmak için bize rehberlik etmek artık tasarımcılara düşüyor.

  • 1.3mm kalınlık 1.3mm kalınlık
  • 23mm genişlik 23mm genişlik
  • Renkte minimum tolerans Renkte minimum tolerans
  • Geri dönüşen çevre dostu Geri dönüşen çevre dostu
  • Mükemmel uyum Mükemmel uyum
  • Dayanıklılık Dayanıklılık
  • Özelleştirilebilir Özelleştirilebilir
  • Sağlıklı Sağlıklı
TECE Dekor A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close