Whatsapp
Sertifikalarımız
Kalite Politikamız
Tüm beklentileri karşılayan, kalite imajını sağlayan, verilen termin ve teslim tarihlerine uyum sağlayan ürünlerle müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamak.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yönelik güncel teknolojik araştırma ve geliştirmeleri takip ederek güvenilir ve tercih edilen bir firma olarak hedeflerimize ulaşmak için Kalite Yönetim Sistemi kurallarını takip eder, iyileştirilmiş ve güncel tutarız.
İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası
İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası
Firmamız birinci sınıf kalite ile Melamin, PVC ve Kaplama Kenar Bandı üretimi ve satışını yaparken, aynı zamanda çalışma ortamını iyileştirmeye, çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini istisnasız oluşturmaya ve korumaya özen gösteriyoruz.

Bununla ilgili olarak aşağıdaki kriterleri sağlamayı ve sürdürmeyi taahhüt ettiğimizi teyit ve taahhüt ederiz;

  1. Önlemler alarak İş Sağlığı ve Güvenliği risklerini en aza indirmeyi ve/veya ortadan kaldırmayı sağlamak,
  2. İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yürürlükteki Mevzuat ve İdari Yönetmeliklere uymak,
  3. Tüm çalışanları İş Sağlığı ve Güvenliğine dayalı kişisel sorumlulukları konusunda bilinçlendirmek için eğitimler vermek,
  4. İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda Kamu, Özel Sektör Kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile edinilen tüm deneyimleri çalışanlarımızla paylaşmak.
  5. İş Güvenliği konularında daima iyileştirmeler sağlamak.
TECE Dekor A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close